Wynajem busów dziewięcioosobowych, vanów Łódź

Nasza firma Panda oferuje wynajem samochodów dziewięcioosobowych marki Renault. Na rynku funkcjonujemy już od pięciu lat, co zaowocowało niezbędną i profesjonalną wiedzą na temat pojazdów oraz transportu osób i towarów. Wszystkie nasze auta posiadają ubezpieczenie OC, AC, NNW, ASSISTANCE oraz ważny przegląd techniczny. Gwarantujemy przejrzyste warunki umowy, konkurencyjną cenę i indywidualne podejście do każdego klienta. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy służą pomocą 6 dni w tygodniu przy wyborze najlepszego dziewięcioosobowego busa do sprawnego przewozu ludzi.
Nasze dziewięcioosobowe samochody, wyprodukowane w 2018, wyposażone są we wszelkie niezbędne udogodnienia. Klimatyzacja, nawigacja, tempomat i bluetooth, to zestaw, który zapewni każdemu kierowcy bezpieczną i przyjemną drogę. Każdy samochód posiada usługę pomocy drogowej 24h na dobę.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz także wynajmem samochodów osobowych, busów, lawet i auto lawet.

Zapraszamy do kontaktu i do naszego biura w Łodzi.

Wynajem busów dziewięcioosobowych, vanów - cennik

Cennik wynajmu busów dziewięcioosobowych, vanów – CENY BRUTTO

Opłata za wyjazd za granicę +10gr netto za kilometr.

Czas wynajmu/marka auta1-3 dni4-6 dniPowyżej 7 dniKaucja
Renault Traffic Long bez limitu kilometrów 300 zł 280 zł 260 zł 1000 zł

Busy dziewięcioosobowe

  • Bus 9 osobowy
  • Bus 9 cioososobowy
  • Bus 9 cioososobowy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda