Wynajem busów dziewięcioosobowych, vanów Łódź

Nasza firma Panda oferuje wynajem samochodów dziewięcioosobowych marki Renault. Na rynku funkcjonujemy już od pięciu lat, co zaowocowało niezbędną i profesjonalną wiedzą na temat pojazdów oraz transportu osób i towarów. Wszystkie nasze auta posiadają ubezpieczenie OC, AC, NNW, ASSISTANCE oraz ważny przegląd techniczny. Gwarantujemy przejrzyste warunki umowy, konkurencyjną cenę i indywidualne podejście do każdego klienta. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy służą pomocą 6 dni w tygodniu przy wyborze najlepszego dziewięcioosobowego busa do sprawnego przewozu ludzi.
Nasze dziewięcioosobowe samochody, wyprodukowane w 2018, wyposażone są we wszelkie niezbędne udogodnienia. Klimatyzacja, nawigacja, tempomat i bluetooth, to zestaw, który zapewni każdemu kierowcy bezpieczną i przyjemną drogę. Każdy samochód posiada usługę pomocy drogowej 24h na dobę.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz także wynajmem samochodów osobowych, busów, lawet i auto lawet.

Zapraszamy do kontaktu i do naszego biura w Łodzi.

Wynajem busów dziewięcioosobowych, vanów - cennik

Cennik wynajmu samochodów osobowych – CENY BRUTTO

Czas wynajmu/marka auta1-3 dni4-6 dniPowyżej 7 dniKaucja
Renault Traffic Long 400km limit dobowy 250 zł 240 zł 230 zł 1000 zł
Renault Traffic Long bez limitu kilometrów 310 zł 310 zł 300 zł 1000 zł

Busy dziewięcioosobowe

  • Bus 9 osobowy
  • Bus 9 cioososobowy
  • Bus 9 cioososobowy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda