Wynajem autolawet Łódź

Profesjonalna wypożyczalnia auto lawet Łódź, bez skomplikowanych formalności. Potrzebujesz przewieźć niesprawny lub uszkodzony w wypadku samochód lecz nie chcesz narażać się na koszty jakie trzeba byłoby ponieść w przypadku korzystania z usług drogich firm transportowych?

U nas możesz wypożyczyć auto lawetę na własny użytek bez potrzeby dodatkowego opłacania kierowcy. Do prowadzenia autolawety nie potrzebne są Ci specjalne uprawnienia. Wystarczy posiadać prawo jazdy kategorii B dłużej niż 3 lata.

Oszczędź swoje finanse i czas – wynajmij autolawetę w dogodnym dla siebie terminie bez potrzeby dopasowywania się do godzin pracy firm transportowych – po prostu wsiadaj i jedź! Wynajem auto lawet to dzisiaj jedno z najefektywniejszych rozwiązań dostępnych na rynku, przekonaj się sam, skorzystaj z niego już dziś!

Nasze auta i auto lawety są w bardzo dobrym stanie technicznym i użytkowym. Dokładamy wszelkich starań, aby pojazd nie zawiódł na drodze. Szczególnie dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa i czystości samochodów. Wszystkie nasze pojazdy są regularnie serwisowane i posiadają aktualne ubezpieczenie OC, AC, NNW oraz ASSISTANCE. Auto lawetę można wypożyczyć krótkoterminowo, jak i długoterminowo. W cenę wliczona jest pomoc drogowa 24h na dobę.

Nasza firma wynajmuje także samochody osobowe, busy dostawcze i auta dziewięcioosobowe.

W razie jakichkolwiek pytań, nasi pracownicy służą kompleksową pomocą telefonicznie, mailowo i w naszym biurze przy ul. Konstantynowskiej 121 w Łodzi.

Zapraszamy do kontaktu.

Cennik autolawety – CENY BRUTTO

Lawetawynajem na 1-3 dni
cena za dzień
4-6 dniPowyżej 7 dni
Zestaw na 2 pojazdy
(Iveco + laweta)
500 zł 480 zł 460 zł
Zestaw na 3 pojazdy
(Iveco z tachografem lub bez + dłużyca)
600 zł 580 zł 560 zł
Autolaweta Iveco
tachografem lub bez
420 zł 400 zł 380 zł
Przyczepa na busa 6,0 m 180 zł
Przyczepa na busa 5,5 m 170 zł
Przyczepa laweta 4 m 100 zł
Przyczepa laweta 4,5m 110 zł
Przyczepa laweta 5 m 120 zł
Dłużyca garbata na dwa auta 200 zł
Dłużyca płaska na dwa auta 230 zł

Autolawety

  • IVECO 35.S17 euro 5
  • Zestaw na 3 auta Iveco+laweta
  • AUTOLAWETA
  • Zestaw na 3 auta Iveco+laweta
  • IVECO 3.5 euro 6

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda