Wynajem busów dostawczych Łódź

Nasza firma PANDA oferuje kompleksową usługę wypożyczenia samochodów dostawczych, lawet, auto lawet, przyczep, samochodów osobowych na terenie województwa Łódzkiego. Na rynku funkcjonujemy już od 5 lat, dzięki czemu posiadamy niezbędną i profesjonalną wiedzę na temat aut dostawczych i busów, lawet i auto lawet. Wiemy wszystko o tym, jak najlepiej i najskuteczniej przewozić towary i samochody. Nasi pracownicy służą kompleksową pomocą 6 dni w tygodniu, przy wyborze odpowiedniego auta do transportu. Gwarantujemy przejrzyste warunki umowy, niską cenę, indywidualne podejście do każdego klienta i żadnych kruczków prawnych. Wszystkie nasze samochody i lawety są w bardzo dobrym stanie technicznym, o możliwe najmniejszym przebiegu. Każdy nasz sprzęt przechodzi regularne przeglądy gwarancyjne, przez co masz pewność, że pojazd, który wypożyczysz, nie zepsuje się podczas drogi.
Nasze samochody, to w większości nowe auta, wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia, które zapewnią kierowcy bezpieczną i przyjemną drogę.

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów modeli busów dostawczych firmy Fiat i Peugeot, idealnych do transportu każdego rodzaju gabarytów. Wszystkie nasze auta posiadają aktualne ubezpieczenie OC, AC, NNW i ASSISTANCE. W cenę wynajmu wliczona jest pomoc drogowa 24h na dobę. Istnieje możliwość wypożyczenia pojazdu na krótko, jak i długoterminowo.

Zapraszamy wszystkich chętnych do naszego biura w Łodzi – gdzie mogą Państwo odebrać wybrany samochód.

Skorzystanie z naszej oferty pozwala Państwa firmie ponieść o wiele niższe koszty, niż te związane z samodzielnym zakupem, wyposażeniem i eksploatacją własnych samochodów dostawczych czy busów.

Cennik wynajmu busów dostawczych – CENY BRUTTO

Czas wynajmu/rodzaj busa wynajem na 1-3 dni 4-6 dni Powyżej 7 dni
Ducato MAXI L4H3 2010 r. 240 zł 230 zł 200 zł
Ducato MAXI
L4H3 2017 r.
270 zł 260 zł 250 zł
Renault Master L3H2 270 zł 260 zł 250 zł
Renault Master 10-cio paletowy 300 zł 290 zł 270 zł