Trochę o naszej Wypożyczalni PANDA

Wypożyczalnia Łódź

Jesteśmy Polską firmą oferującą prosty sposób na wypożyczanie autolawet, lawet, przyczep oraz busów.

Działamy na rynku już od 7 lat.

Posiadamy szeroki asortyment lawet, autolawet, przyczep i busów dostawczych oraz osobowych

Wypożyczalnia autolawet Panda, zapewnia prosty, oszczędny i pewny sposób wypożyczenia lawety. Gwarantujemy wysokiej klasy sprzęt, których wiek nie przekracza pięciu lat. Nasze samochody spełniają wszystkie europejskie standardy oraz wymagania, również Pomocy Drogowej, dlatego transport naszymi autolawetami będzie szybki, bezpieczny oraz bezproblemowe. Oferujemy konkurencyjne ceny w porównaniu z międzynarodowymi korporacjami przy zachowaniu wysokich standardów – każda laweta przechodzi regularne przeglądy gwarancyjne.

Klientom gwarantujemy przejrzyste warunki umowy bez ukrytych kosztów, a formalności ograniczyliśmy do minimum. Sporządzenie wymaganych dokumentów zajmuje nie więcej niż 15 minut. Klient ma do dyspozycji trzy kanały komunikacji – telefon, e-mail, oraz wizytę w oddziale.

Naszą misją jest budowanie relacji partnerskich opartych na wzajemnym zaufaniu i uczciwości, będących gwarancją współpracy na długie lata. Wciąż doskonalimy naszą ofertę, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb Klientów, gwarantując najwyższy poziom obsługi.

Indywidualne podejście do każdego klienta 6 dni w tygodniu, oraz możliwość negocjacji cen przy dłuższej współpracy, sprawi, że klient będzie z naszych usług zawsze zadowolony.

Grupa lekkich przyczep towarowych o dopuszczalnej masie całkowitej 750 kg. Jednoosiowe konstrukcje produkowane w różnych wersjach gabarytowych oraz w dowolnych konfiguracjach wyposażenia.

Oferujemy Ci szeroki wybór najnowszych modeli lawet. Oferujemy wynajem przyczep dla klientów z całej Polski natomiast z racji lokalizacji szybko dojedziesz po odbiór przyczepy z: Lutomierska, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa ŁódzkiegoPabianic i Zgierza. Oferta naszej wypożyczalni przyczep i lawet charakteryzuje się najtańszymi cenami w woj. Łódzkim.

Sprzedaż przyczep

ZaHakiem

Sprzedaż przyczep i części

Naszą drugą działalnością jest sprzedaż przyczep i części do przyczep oraz lawet.

Oferujemy oprócz małych przyczep lekkich - przyczepy specjalistyczne - lawety do przewozu pojazdów i łodzi, furgony - oraz części do przyczep. Dzięki zróżnicowanemu DMC (dopuszczalnej masie całkowitej) mieszczącej się między 2 a 8,5t, można nimi przewozić małe pojazdy a także duże busy lub sprzęt ciężki. Przyczepy możemy doposażyć w plandekę.
Praktycznie dostaną Państwo u nas wszystko, co można podczepić Za Hakiem samochodu.

Pełna oferta - praktycznie najlepsze marki - znajduje się w naszym sklepie internetowym: ZaHakiem.pl.
Natomiast zachęcamy do dzwonienia i dopytania się o szczegóły danego pojazdu - doradzimy, dopasujemy do potrzeb ponieważ znamy się na tym.

Zapraszamy w to samo miejsce - Łódź. ul. Konstantynowska 121 - w którym działa nasza wypożyczalnia Panda,
gdzie na miejscu mogą Państwo zobaczyć/dotknąć przyczepy - część naszej oferty i porozmawiać z nami a dobierzemy sprzęt do Państwa potrzeb.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda