Wynajem autolawet Łódź

Profesjonalna wypożyczalnia auto lawet Łódź, bez skomplikowanych formalności. Potrzebujesz przewieźć niesprawny lub uszkodzony w wypadku samochód lecz nie chcesz narażać się na koszty jakie trzeba byłoby ponieść w przypadku korzystania z usług drogich firm transportowych?

U nas możesz wypożyczyć auto lawetę na własny użytek bez potrzeby dodatkowego opłacania kierowcy. Do prowadzenia autolawety nie potrzebne są Ci specjalne uprawnienia. Wystarczy posiadać prawo jazdy kategorii B dłużej niż 3 lata.

Oszczędź swoje finanse i czas – wynajmij autolawetę w dogodnym dla siebie terminie bez potrzeby dopasowywania się do godzin pracy firm transportowych – po prostu wsiadaj i jedź!
Wynajem auto lawet to dzisiaj jedno z najefektywniejszych rozwiązań dostępnych na rynku, przekonaj się sam, skorzystaj z niego już dziś!

Nasze auta i auto lawety są w bardzo dobrym stanie technicznym i użytkowym. Dokładamy wszelkich starań, aby pojazd nie zawiódł na drodze. Szczególnie dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa i czystości samochodów. Wszystkie nasze pojazdy są regularnie serwisowane i posiadają aktualne ubezpieczenie OC, AC, NNW oraz ASSISTANCE. Auto lawetę można wypożyczyć krótkoterminowo, jak i długoterminowo. W cenę wliczona jest pomoc drogowa 24h na dobę.

Nasza firma wynajmuje także samochody osobowe, busy dostawcze i auta dziewięcioosobowe.

W razie jakichkolwiek pytań, nasi pracownicy służą kompleksową pomocą telefonicznie, mailowo i w naszym biurze przy ul. Tatrzańskiej 121 w Łodzi. Zapraszamy do kontaktu.

Cennik lawety – CENY NETTO

Laweta wynajem na 1-3 dni
cena za dzień
4-6 dni Powyżej 7 dni
Autolaweta Iveco
tachografem lub bez
370 zł 360 zł 344 zł
Zestaw na 2 pojazdy
(Iveco z tachografem lub bez + laweta)
430 zł 420 zł 405 zł
Zestaw na 3 pojazdy
(Iveco z tachografem lub bez + dłużyca)
550 zł 530 zł 500 zł
Przyczepa na busa 5,5 m 130 zł
Przyczepa laweta 4/4,5 m 90 zł
Dłużyca na dwa auta 160 zł