Profesjonalna wypożyczalnia auto lawet Łódź, bez skomplikowanych formalności. Potrzebujesz przewieźć niesprawny lub uszkodzony w wypadku samochód lecz nie chcesz narażać się na koszty jakie trzeba byłoby ponieść w przypadku korzystania z usług drogich firm transportowych?

U nas możesz wypożyczyć auto lawetę na własny użytek bez potrzeby dodatkowego opłacania kierowcy. Auto lawetę możesz bowiem poprowadzić sam, nie trzeba do tego celu posiadać szczególnych uprawnień – wystarczy posiadać od 3 lat zwykłe prawo jazdy kategorii B, które można wyrobić od 18 roku życia.

Oszczędzasz nie tylko na finansach, ale również na czasie – możesz wynająć auto w dogodnym dla siebie terminie bez potrzeby dopasowywania się do godzin pracy firm transportowych – po prostu siadasz i jedziesz wtedy kiedy uznasz za stosowne i kiedy Ci najwygodniej!

Wynajem auto lawet to dzisiaj jedno z najefektywniejszych rozwiązań dostępnych na rynku, przekonaj się sam, skorzystaj z niego już dziś!

Nasze auta są bardzo dobrze utrzymane, dokładamy wszelkich starań aby auto nie zawiodło na drodze. Szczególnie dużą wagę przywiązuję się do bezpieczeństwa i czystości pojazdów. W związku z tym, wszystkie pojazdy są w pełni regularnie serwisowane.