Sprzedaż przyczep

Zobacz całą ofertę przyczep!

 

Nasza firma zajmuje się również sprzedażą przyczep samochodowych. W naszej ofercie znajduje się tylko i wyłącznie szeroki asortyment sprzętu wykonanego z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jego konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo przewożonym ładunkom oraz komfort ich załadunku. Każda ze sprzedawanych przez nas przyczep samochodowych posiada europejskie homologacje.

Rodzaje sprzedawanych przyczep.

Sprzedaż przyczep lekkich

W naszej ofercie znajduje się sprzedaż przyczep lekkich. Charakteryzują się one wskaźnikiem DMC (dopuszczalną masą całkowitą) do 750 kg. Można te przyczepy podpiąć pod każdy samochód osobowy, a żeby móc prowadzić auto z tą przyczepą wystarczy posiadać prawo jazdy kat. B. Do kogo są przede wszystkim kierowane? Do osób posiadających działkę i ogród ze względu na mniejszą pojemność oraz możliwość doposażenia przyczepy w plandekę.

Sprzedaż przyczep specjalistycznych

Wśród oferowanych przez nas przyczep są również przyczepy specjalistyczne. Skierowane są przede wszystkim do osób, które potrzebują przewozić różne pojazdy takie jak m.in.:

  • motocykle,
  • łodzie,
  • skutery wodne,
  • minikoparki.

Duża różnorodność naszych przyczep pozwoli dobrać odpowiedni sprzęt do potrzeb Klienta, a wykonanie z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ich konstrukcja jest mocna i wytrzymała, co pozwoli na bezpieczny transport pojazdów.

Sprzedaż przyczep – lawet

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy w naszym asortymencie przyczepy – lawety. Dzięki zróżnicowanemu DMC (dopuszczalnej masie całkowitej) mieszczącej się między 2 do 3,5t, można nimi przewozić za pomocą małych pojazdów tak i duże busów. Jeśli nie chcą Państwo pokazywać wszystkim co przewozicie to te przyczepy będą strzałem w dziesiątkę, ponieważ można doposażyć w plandekę żeby nie było widać co jest przewożone.

Sprzedaż przyczep ciężarowych

Ostatnim typem przyczep są przyczepy ciężarowe. W naszej ofercie znajdują się modele nawet 10 paletowe, jedno lub dwu osiowe. Przyczepy te są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ich konstrukcja jest mocna i wytrzymała, co pozwoli na bezpieczny transport dużych i ciężkich ładunków.

Dlaczego warto u nas kupować?

Z racji posiadania sklepu i serwisu możliwość doposażenia przyczepy między innymi: w swiatła LED, koło podporowe, podpory, koło zapasowe, plandekę, nadstawki burto i wiele innych. Więcej na ten temat znajdą Państwo na tej stronie.

Naszym Klientom oferujemy konkurencyjne ceny oraz profesjonalnie doradzamy przy wyborze odpowiedniej przyczepy. Możliwy jest transport wybranej przyczepy. Ustalamy cenę indywidualnie z Klientem.

Zobacz całą ofertę przyczep!